Merhaba arkadaşlar sizlerle nefes açlığının nasıl çözebileceğinizi ve çözüm için yapabileceğiniz uygulamamızdan bahsetmek istiyorum. bozukluğu yaşayan kişiler bilir. Nefes açlığı bozukluklarında en sık rastlanan belirtilerdendir. Nefes alamama, göğüste baskı hissi, sanki boğulacak gibi olma, derin nefes alma ihtiyacı, sürekli esneyerek nefes almaya çalışma ortaya çıkan belirtilerdendir.

Öncelikle şimdi sizinle paylaşacağım videoda Nefes açlığı nedir? Nasıl oluşur? Nasıl Çözüm buluruzu anlatıyorum. Psikolojik Nefes Darlığı videomuza ulaşmak için bağlantıyı tıklayınız.

Şimdi paylaşacağım videoda ise bir uygulama videosundan oluşuyor. Bu uygulamada kendi kendinize evde uygulayabileceğiniz bir uygulamasıdır. Bu uygulama kendi kendinize yapmanıza imkan sağlayacaktır. Şimdi Rahat Nefes Alma Zamanı, Nefes Açlığı Kendi Kendine Hipnoz uygulamasına ulaşmak için tıklayınız.

Uygulamayı düzenli bir şekilde her gün yapmanızı öneriyoruz. Diğer uygulama videolarımıza ulaşmak için kanalımıza abone olabilirsiniz. Abone ol