PANİK ATAK TERAPİSİ 1.SEANS – Giriş

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz bir süredir YOUTUBE KANALIMA bazı psikolojik sorunlarla alakalı kendi kendine uygulayabileceğiniz İçinde telkinler barındıran videolar yükledim. ( Kanala Abone olmak için tıklayınız.) Bu videolar sorunlarla alakalı etkili fakat daha genel adımları içeriyor. Bu videolar devam etmekle beraber daha özel sorunları barındıran seans seans uygulayabileceğiniz yapılandırılmış uygulama videoları yükleyeceğim. Ele alacağımız ilk konu atak olacak ilk etapta 4 seanslık 4 adet sırasıyla videolar yükleyeceğim. Daha sonra gelen geri bildirimlere göre ek videolar yükleyebiliriz. Seansları düzenli ve olması gerektiği gibi yapan kişilerin bu uygulamalardan olumlu etki almasını beklemekteyiz. İlk seansımızda amacımız bu uygulamaya kendinizi hazır hale getirmeniz için Yüzeysel düzeyde uygulayabileceğiniz uygulamasını içeriyor. Bu uygulamanın diğer Yüzeysel hipnoz uygulamasından farkı iki yönlü uyarımın eklenmiş olması… EMDR terapide kullanılan bilateral uyarım bilgi işleme sistemini aktif hale getirip yeni bilgilerin bilinç altına yerleşmesine katkı sağlaması beklenmektedir. Bu uygulamayı düzenli olarak her gün uygulamanızı istiyoruz. Bir hafta sonra PANİK ATAK TERAPİSİ 2. SEANS uygulamasına geçebilirsiniz. İkinci seansta ise panik atakla alakalı terapi uygulaması içermektedir.

PANİK ATAK TERAPİSİ 1.SEANS – Giriş— Uygulamaya ulaşmak için tıklayınız.

PANİK ATAK TERAPİSİ 2. SEANS İLK ATAK BOŞALTIMI

Merhaba arkadaşlar ilk seansımızda panik atakla alakalı yapacağımız çalışmanın zemini oluşturmuştuk. Şimdi ise bu zemini biraz daha güçlendirme adına çalışma yapacağız. Panik atakla alakalı derinleştirmeye yönelik ve duygusal anlamda sizi rahatsız eden konuya yönelik bazı terapi yöntemleri ile müdahalelerde bulunacağız. Bu müdahaleler duygusal anlamda sizlerde değişiklikler ortaya koyabilir. Duygusal anlamda yoğunluğunuzun artacağı gibi azaldığını da göreceksiniz. Burada önemli olan konu terapinin mantığını anlayabilmek. Terapimizin mantığı duygusal anlamda zihninizde ve bedeninizde kalmış sizi rahatsız eden duygu ve düşüncelerle yüzleşmek ve onları zihninizden ve bedeninizden uzaklaştırmak. Bu yüzleşme aşaması zaman zaman duygu değişikliklerine neden olabilir fakat uygulamaları kararlı ve düzenli bir şekilde yaparsanız göreceksiniz ki duygu yoğunluğunuz azalacak ve bu durumla daha güçlü bir şekilde baş edeceksiniz.

PANİK ATAK TERAPİSİ 2. SEANS İLK ATAK DUYGU BOŞALTIMI SEANSI —-Uygulamaya ulaşmak için tıklayınız.

PANİK ATAK TERAPİSİ – TAMAMLANMAMIŞ SEANS

konusunda kendi kendinize evde uygulayabileceğiniz terapi uygulamasının herhangi bir seansında duyguyu sıfırlayamayan arkadaşlarımız bu TAMAMLANMAMIŞ Seans uygulamasını yapacaklar.

PANİK ATAK TERAPİSİ – TAMAMLANMAMIŞ SEANS – Uygulamaya ulaşmak için tıklayınız.

PANİK ATAK TERAPİSİ 3. SEANS – EN KÖTÜ ATAK SEANSI

Merhaba arkadaşlar ikinci seansımızda panik atakla alakalı zemini biraz daha güçlendirme adına çalışma yapmıştık. Panik atakla alakalı şimdi daha da derinleştirmeye yönelik ve duygusal anlamda sizi rahatsız eden konuya yönelik bazı terapi yöntemleri ile müdahalelerde bulunmaya devam ediyoruz. Bu müdahaleler duygusal anlamda sizlerde değişiklikler ortaya koyabilir. Duygusal anlamda yoğunluğunuzun artacağı gibi azaldığını da göreceksiniz. Burada önemli olan konu terapinin mantığını anlayabilmek. Terapimizin mantığı duygusal anlamda zihninizde ve bedeninizde kalmış sizi rahatsız eden duygu ve düşüncelerle yüzleşmek ve onları zihninizden ve bedeninizden uzaklaştırmak. Bu yüzleşme aşaması zaman zaman duygu değişikliklerine neden olabilir fakat uygulamaları kararlı ve düzenli bir şekilde yaparsanız göreceksiniz ki duygu yoğunluğunuz azalacak ve bu durumla daha güçlü bir şekilde baş edeceksiniz. Bir önceki seansımızda ilk atağınız üzerine çalışmıştık. Bu seansımızda yaşadığınız en kötü atak üzerine odaklanacağız.

PANİK ATAK TERAPİSİ 3. SEANS – EN KÖTÜ ATAK SEANSI – Uygulamaya ulaşmak için tıklayınız.